Książka Gości


 Imię *
 Email
 WWW
 Tekst *
* Obowiązkowy

Zabezpieczenie antyspamowe
Proszę wprowadzić odpowiednią kombinację liter i cyfr w pole tekstowe zanim wyślesz wpis do księgi gości.
captcha

(34)
(14) Klara
sob, 8 sierpnia 2015 06:17:51 +0000
email

Wspaniałe miejsce. I wspaniali gospodarze:)
Z czystym sumieniem polecam wszystkim. Nie chodzi tylko o warunki - piękne pokoje z łazienkami i bardzo korzystne ceny. Pobyt w Źródle Odnowy to możliwość wypoczynku na łonie natury, wyciszenia się. Ale także można tu spotkać ciekawych i bardzo życzliwych ludzi.
I na koniec: energia! Energia i moc Gospodarza pomogły już wielu - w tym mi. Bardzo dziękuję Januszu i życzę Ci, aby ludzie dbali tak o Ciebie, jak Ty o nich.


(13) Paweł
email

Tu w Źródle Odnowy zaznaliśmy wspaniałego wypoczynku, dzięki bardzo dobrym warunkom pobytu oraz miłej atmosferze tworzącej domowy klimat. Prawdziwych Bieszczad nie poznasz bez ciekawych ludzi, a taką postacią okazał się między innymi Pan Janusz gospodarz domu i jednocześnie wspaniały animator po naszych powrotach z górskich wycieczek. Polecamy przyjazd – naprawdę warto. Do zobaczenia na jesieni w Źródle Odnowy u Janusza i na bieszczadzkich szlakach. Marzena i Paweł Cybulscy z Warszawy

(12) Agnieszka
pon, 8 czerwca 2015 22:40:26 +0000
email

Dziękujemy za cudowny pobyt w tak pięknym miejscu, za gościnę i całe serce, które Pan oddał, żebyśmy jak najlepiej czuli się w tym miejscu. Dziękujemy za odpowiedź na każde pytanie i za pokierowanie nas na najpiękniejsze trasy :)

Pozdrowienia z Rudzicy i zapraszamy w Beskidy :)


(11) Sylwia
pon, 6 maja 2013 15:40:48 +0000
email

polecam gorąco każdemu kto szuka wyciszenia, wypoczynku, obcowania z przepiękną przyrodą. Wspaniali gospodarze, nowe czyściutkie pokoje, rewelacyjna atmosfera.Ja i mąż na pewno kiedyś wrócimy:-)
Nowakowie Z Bielska-Białej

(10) Igor
sob, 17 listopada 2012 21:43:16 +0000

Wszystkich niezdecydowanych i tych którzy się wahają chciałbym nakłonić do wizyty u Janusza.

Każdy kto chociaż na chwilę chce odłączyć się od tzw. wyścigu szczurów i pędzącego świata powinien zafundować sobie wizytę właśnie tu w Czarnej.

Świetna atomosfera, świetna muzyka jednym słowem świetny klimat.

Wieczorne rozmowy przy stole, ciepłe i wyśmienite jedzenie, nowiutkie pokoje wraz z łazienkami czego więcej chcieć ?

Wielkie wyrazy podziękowania za gościnę dla gospodarza i gospodyni. DZIĘKI JANUSZ.

ps - Ustrzyki to stolica Bieszczad jest :)

(9) Anetta
email

Szukałam miejsca do spokojnego a zarazem aktywnego spędzenia urlopu. Znalazłam się dzięki rodzicom (wielkie DZIĘKUJE:*) w "Źródle odnowy". Wszystkim życzę takiego "spełnionego" wypoczynku!!!

Anetta z Rzeszowa :)

(8) Anetta
email

Dziękujemy za rodzinną atmosferę, domowe jedzenie. Na długo w pamięci pozostaną nam wspaniałe trasy na kijki NORDIC WALKING -
DO ZOBACZENIA
Bardzo zadowoleni
wczasowicze z Jarosławia

(7) Patryk

Spędziłem w źródle odnowy 6 wspaniałych dni.Pan Janusz to niesamowity człowiek , który widać że kocha to co robi. Dba o gości , jest do ich dyspozycji praktycznie 24/h. Jeżeli macie ochotę odpocząć od szarej rzeczywistości , nie wahajcie się. Źródło odnowy jest najlepszym miejscem!!

(6) Patryk

Spędziłem w źródle odnowy 6 wspaniałych dni.Pan Janusz to niesamowity człowiek , który widać że kocha to co robi. Dba o gości , jest do ich dyspozycji praktycznie 24/h. Jeżeli macie ochotę odpocząć od szarej rzeczywistości , nie wahajcie się. Źródło odnowy jest najlepszym miejscem!!

(5) Iwona i Adam z Bytomia

Zaliczyliśmy bardzo udany pobyt dzięki przemiłym i troskliwym gospodarzom. Ciekawe rozmowy, domowa atmosfera pozwoliła nam się odprężyć i dobrze wypocząć.
Janusz, tak trzymać.


Be Sociable, Share!