Książka Gości


 Imię *
 Email
 WWW
 Tekst *
* Obowiązkowy

Zabezpieczenie antyspamowe
Proszę wprowadzić odpowiednią kombinację liter i cyfr w pole tekstowe zanim wyślesz wpis do księgi gości.
captcha

(31)
(11) Sylwia
pon, 6 maj 2013 15:40:48 +0000
email

polecam gorąco każdemu kto szuka wyciszenia, wypoczynku, obcowania z przepiękną przyrodą. Wspaniali gospodarze, nowe czyściutkie pokoje, rewelacyjna atmosfera.Ja i mąż na pewno kiedyś wrócimy:-)
Nowakowie Z Bielska-Białej

(10) Igor
sob, 17 listopad 2012 21:43:16 +0000

Wszystkich niezdecydowanych i tych którzy się wahają chciałbym nakłonić do wizyty u Janusza.

Każdy kto chociaż na chwilę chce odłączyć się od tzw. wyścigu szczurów i pędzącego świata powinien zafundować sobie wizytę właśnie tu w Czarnej.

Świetna atomosfera, świetna muzyka jednym słowem świetny klimat.

Wieczorne rozmowy przy stole, ciepłe i wyśmienite jedzenie, nowiutkie pokoje wraz z łazienkami czego więcej chcieć ?

Wielkie wyrazy podziękowania za gościnę dla gospodarza i gospodyni. DZIĘKI JANUSZ.

ps - Ustrzyki to stolica Bieszczad jest :)

(9) Anetta
email

Szukałam miejsca do spokojnego a zarazem aktywnego spędzenia urlopu. Znalazłam się dzięki rodzicom (wielkie DZIĘKUJE:*) w "Źródle odnowy". Wszystkim życzę takiego "spełnionego" wypoczynku!!!

Anetta z Rzeszowa :)

(8) Anetta
email

Dziękujemy za rodzinną atmosferę, domowe jedzenie. Na długo w pamięci pozostaną nam wspaniałe trasy na kijki NORDIC WALKING -
DO ZOBACZENIA
Bardzo zadowoleni
wczasowicze z Jarosławia

(7) Patryk

Spędziłem w źródle odnowy 6 wspaniałych dni.Pan Janusz to niesamowity człowiek , który widać że kocha to co robi. Dba o gości , jest do ich dyspozycji praktycznie 24/h. Jeżeli macie ochotę odpocząć od szarej rzeczywistości , nie wahajcie się. Źródło odnowy jest najlepszym miejscem!!

(6) Patryk

Spędziłem w źródle odnowy 6 wspaniałych dni.Pan Janusz to niesamowity człowiek , który widać że kocha to co robi. Dba o gości , jest do ich dyspozycji praktycznie 24/h. Jeżeli macie ochotę odpocząć od szarej rzeczywistości , nie wahajcie się. Źródło odnowy jest najlepszym miejscem!!

(5) Iwona i Adam z Bytomia

Zaliczyliśmy bardzo udany pobyt dzięki przemiłym i troskliwym gospodarzom. Ciekawe rozmowy, domowa atmosfera pozwoliła nam się odprężyć i dobrze wypocząć.
Janusz, tak trzymać.


(4) Martyna
email

Spędziliśmy w "Źródle Odnowy" sześć wspaniałych dni. Dzięki uprzejmości gospodarzy zobaczyliśmy urokliwe miejsca w Czarnej, perełki magicznej okolicy do których nie trafilibyśmy sami.Pan Janusz oprowadził nas po swoich włościach, gdzie było mnóstwo zwierzyny i skąd rozciągały się cudowne widoki na Bieszczady:pasmo Żuków i Otryt.Tam podziwialiśmy zapierający dech w piersiach zachód słońca. Gorąco polecamy!!!!! Jola, Kaziu, Martyna i Banjo

(3) KATARZYNA I WALDEMAR BOBOWSCY
email

Spędziliśmy w Źródle Odnowy wspaniały sierpniowy tydzień, czuliśmy się jak w domu,cudowni,życzliwi gospodarze,pyszne,domowe jedzonko no i Bieszczady czy jeszcze czegoś potrzeba:)wrócimy tu na 100% i polecimy innym:)

(2) Zbyszek z Wrocławia
email

Januszu zobaczymy się w Lipcu..Przyjadę z Kitka..Zbyszek z Wrocławia ..Twoja Strona jest wspaniała..Pozdrowienia dla Twojej Pani..Życzę miłego Weekendu..

Be Sociable, Share!