Źródełko Odnowy

Obraz (10)Obraz (11)
Źródełko wody ALKALICZNEJ (zasadowej)  pH-8

    Woda alkaliczna jest wodą pitną, która wyróżnia się na tle innych wód wysokim pH. Chemicznie czysta woda ma pH o wartości 7,0. Wodę alkaliczną cechuje natomiast pH powyżej 7,5. Wysokie pH wody alkalicznej ma duże znaczenia dla naszego zdrowia – przede wszystkim pozwala na utrzymanie prawidłowego bilansu kwasowo-zasadowego w naszym organizmie. Bilans ten pozwala m.in. na prawidłowe funkcjonowanie mięśni oraz układu pokarmowego. Stany zapalne błony śluzowej żołądka, wypadanie włosów, osłabienie układu immunologicznego, nadciśnienie i choroby serca, dna moczanowa, zapalenie stawów, bóle mięśni, zawroty głowy, osłabienie oraz obrzęki powstające na skutek zatrzymywania wody w organizmie, w celu zmniejszenia stężenia nadmiaru kwasów to tylko niektóre z objawów chorób. Wpływa bezpośrednio na nasze samopoczucie i witalność. Zdrowotne działanie oparte o chemiczne struktury naszego organizmu. Warto przeczytać też, dlaczego woda jest dla nas aż tak ważna. Mniej stresu – więcej życia. Zadbaj o równowagę kwasowo – zasadową swojego organizmu. Stresujący tryb życia, niedbałe i szybkie jedzenie, chroniczne przemęczenie czy intensywny, nieregularny wysiłek fizyczny – to wszystko nie pozwala nam w pełni cieszyć się odpowiednim zdrowiem. Wiele spożywanych przez nas pokarmów sprawia, że nieświadomie zakwaszamy nasz organizm – kto z nas ma bowiem czas na dokładną weryfikację tego, co je? Woda alkaliczna jest idealnym produktem, który w prosty sposób przywraca odpowiednie proporcje zasadowe-kwasowe w organizmie, neutralizując nadmierne zakwaszenie organizmu.
Wodę czerpiemy bezpośrednio z dobra natury. To właśnie naturalność wyróżnia źródełko na tle innych wód alkalicznych, które często pozyskiwane są w sposób sztuczny (np.ze studni głębinowej)
Woda prosto z natury,warto zaznaczyć, że naturalnych ujęć wody alkalicznej na świecie jest nie wiele. Skąd więc światowa popularność tego produktu? Wiąże się to z pozyskiwanie wody alkalicznej w sposób sztuczny. Jest to sprawa problematyczna, gdyż woda taka nie ma naturalnych cech produktu „prosto z natury.”Tymczasem woda ze źródełka “ODNOWY” wypływa wyłącznie naturalna woda alkaliczną o pH-8,pozyskiwaną bezpośrednio ze źródła w jednym z najpiękniejszych rejonów Polski. Bez żadnych modyfikacji, zbędnych dodatków i polepszaczy!  Pijmy na zdrowie!

Informacja internet.pl

Be Sociable, Share!